Pierwsze na świecie siedmioraczki, które przeżyły — zobacz jak wyglądają 20 lat później.

Pierwsze na świecie siedmioraczki, które przeżyły — zobacz jak wyglądają 20 lat później.

Poczęcie bliźniaków, trojaczków lub czworaczków jest ekscytującym, ale dość rzadkim zjawiskiem. Jest to niewątpliwie dużo szoku dla przyszłych rodziców. Niepewności przeplata się z radością. To w takim razie wyobraź sobie, że dowiadujesz się, że wkrótce powitasz na świecie siedmioraczki? Może to zabrzmieć, jak coś niemożliwego, ale Kenny i Bobbi McCaughey’owie tego doświadczyli na własnej skórze.

Chociaż chcieli mieć jeszcze jedno dziecko, do pary z ich starszą córką, skończyło się na niespodziance życia! Niesamowite jest również to jak siedmioraczki McCaughey przetrwały swoje niepewne pierwsze miesiące życia. Nie chcesz przegapić tej niesamowitej historii pierwszych na świecie siedmioraczków!?

1. Nieoczekiwane oczekiwanie

Ta młoda para z Iowa, Kenny i Bobbi McCaughey’owie, mieli nadzieję na powiększenie rodziny. Wybrali się na rutynową kontrolę po niedawno rozpoczętej terapii na bezpłodność. Ale podczas badania USG lekarze odkryli coś niezwykłego w łonie Bobbi.

Na ekranie nie było widać jednego embriona, ale SIEDEM! Ciąże bliźniacze są dość powszechne wśród kobiet po leczeniu niepłodności, ale ciąża siedmioraczna jest niezwykle rzadka. Ponadto, biorąc pod uwagę okoliczności, para stanęła przed trudnym wyborem, będą musieli decydować o życiu lub śmierć ich nienarodzonych dzieci.

Reszta historii na następnej stronie

Page 1 of 40
NEXT