Ojciec i córka robią to samo zdjęcie przez 35 lat. Nie płacz, kiedy zobaczysz ostatnie!

Ojciec i córka robią to samo zdjęcie przez 35 lat. Nie płacz, kiedy zobaczysz ostatnie!

Fotografujemy wszystko (i regularnie publikujemy zdjęcia na Facebooku, aby każdy mógł się nimi cieszyć!). Od wystawnego deseru, przez choinkę, do śpiącego kota na kanapie, nowy samochód i domowej roboty obiad. Robimy zdjęcia, aby mieć pewność, że nawet jeśli szczegóły znikną w naszej pamięci, wydarzenie pozostanie uwiecznione.

Hua Yunqing natychmiast zakochał się w swojej córce Huahua, kiedy trzymał ją w ramionach po raz pierwszy, zaraz po tym, jak urodziła się w Chinach w 1979 roku. Aby unieśmiertelnić ich związek, zadbał o to, by co roku przez 35 lat robił to samo zdjęcie wspólnie, dokładnie w tym samym miejscu, w pobliżu jeziora w Zhenjiang, w prowincji Jiangsu.

Jedyne zdjęcie, którego nie mógł zrobić to rok 1988, ponieważ Huahua nie zdołała dołączyć do swojej rodziny na coroczne wakacje nad jeziorem. Klisze opowiadają o swoim życiu w najbardziej ujmujący sposób i stało się to ich osobistą tradycją rodzinną.

1980

To czarno-białe zdjęcie, zrobione w 1980 roku, jest pierwszym z tej serii. Hua stoi wyprostowany, rzecz jasna dumny ojciec, trzymający za rękę roczną córkę Huahuę, która nieśmiało uśmiecha się do celu.

Page 1 of 31
NEXT